Strona Główna O nas Mapa witryny  
 

>  2018 Taipei Int'l Sporting Goods Show (TaiSPO)                >  World Congress on Information Technology - WCIT 2017 Taiwan (10-13 września)                >  43. edycja Międzynarodowych Targów Elektroniki TAITRONICS 2017 (11-14 października)                >  Masters dystrybutorem tajwańskiej firmy Chilisin                >  Największe targi rowerowe na Tajwanie - TAIPEI CYCLE 2017                >  Tajwańska Misja Handlowa z branży ICT, 20 października 2016, Warszawa                >  TAITRONICS 2016 - targi komponentów elektronicznych i elektrotechniki na Tajwanie                >  Zaproszenie na targi TAIWAN INT'L LIGHTING SHOW and LED Taiwan 2016                >  Zaproszenie na targi TAIPEI CYCLE 2016                >  Zaproszenie na targi motoryzacyjne TAIPEI AMPA & AutoTronics Taipei 2016                
 

Wiadomości
Zaproszenie na targi TAIWAN INT'L LIGHTING SHOW and LED Taiwan 2016

Wiodące targi oświetleniowe i LED w Azji

 • Tajwan jest 3. największym na świecie producentem komponentów do produkcji oświetlenia LED (19% wartości rynku)
 • Targi TILS to znakomita platforma zakupowa, gdzie znajdą Państwo wszystko co potrzebne do produkcji oświetlenia, od oświetlenia komercyjnego do oświetlenia inteligentnego
 • W 2015 r. targi przyciągnęły 337 wystawców na 898 stoiskach oraz ponad 16 tys. odwiedzających
 • Wiele tajwańskich firm specjalizuje się w oświetleniu ulicznym i przemysłowym

Serdecznie zapraszamy do udziału w Taiwan Int’l Lighting Show and LED Taiwan 2016, wiodących targach oświetleniowych i LED w Azji.

Wystawa służy jako kompleksowa platforma wymiany handlowej i pozyskiwania technologii produkcyjnych tradycyjnego oświetlenia i LED, oferuje świetną okazję do spotkania potencjalnych partnerów, elit branżowych oraz ponad 300 wiodących firm z łańcucha dostaw LED, co daje wgląd w najnowsze technologie i możliwości odkrywania nowych firm.

 
Taiwan Trade Center, Warsaw
2016-01-28
         

Branża oświetleniowa na Tajwanie

Przemysł oświetleniowy Tajwanu oraz rozwiązania oferowane przez tamtejszych producentów i dostawców w zakresie oświetlenia LED od dawna uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Targi TILS i LED Taiwan są najbardziej wpływową wystawą branży oświetleniowej na Tajwanie. Wystawcy zaprezentują szeroki zakres innowacji i rozwiązań technologicznych, od wysokiej jasności diod LED do komponentów, żarówek wykorzystujących szafir, inteligentnego oświetlenia, urządzeń energetycznych i aplikacji oświetleniowych. Taiwan posiada kompletny łańcuch dostaw w branży oświetlenia LED.

Wystawcy

W zeszłorocznej edycji targów udział wzięły wiodące firmy w branży i instytucje, takie jak: Everlight Electronics, Nan Ya Photonics, EPISTAR, China Electric Mfg., Delta Electronics, Yun Chang, Taiwan Tang Hua, Golden Way, TYC, Mean Well, ADO Optronics, Taiwan Delson, Bueno Optoelectronics, Tons, Jan Cheng, Panasonic Eco, Ledlink Optics, National Chung-Shan Institute of Science and Technology, Wei Min, Advanced System Technology, AMEC, Aurora, Crystalwise, Smooth and Sharp, C Sun Mfg. oraz Galaxy Technology. TILS i LED Taiwan, uważane są za największe i najbardziej wpływowe krajowe targi w zakresie produktów oświetleniowych, technologii i procesu produkcji diod LED. Oferują one platformę zamówień idealną dla wszystkich, zarówno dla nabywców krajowych jak i zagranicznych.

Dlaczego TILS?
 • Profesjonalne targi B2B
 • Najlepsza platforma zakupowa dla branży oświetleniowej w Azji
 • Ponad 330 firm oświetleniowych z 71 państw na ponad 890 stoiskach
 • Ponad 16,600 odwiedzających zeszłoroczną edycję targów
 • Seria profesjonalnych, branżowych wystąpień i seminariów
 • Strefy wystawowe: Lighting Zone, Design Lighting Zone, Test & Inspection Equipment Zone
 • Wystawa odbywa się równocześnie z targami LED Taiwan 2016

Inne ważne powody, aby odwiedzić targi

 1. Wiele tajwańskich firm specjalizuje się w oświetleniu przemysłowym, ulicznym oraz inteligentnym oświetleniu, spełniając najwyższe standardy oczekiwane przez wiodące firmy w tej branży.
 2. Tajwan jest strategicznie zlokalizowany w regionie Azji i Pacyfiku, 67% kupujących na targach TILS i LED Taiwan 2015 pochodziło z Chin oraz Azji Południowo-Wschodniej. Tajwan jest bramą, aby rozwinąć biznes o zakupy z rynków azjatyckich.
Zapraszamy do wzięcia udziału w TILS i LED     Taiwan 2016 poprzez bezpłatną rejestrację za     pośrednictwem Taiwan Trade Center, Warsaw   

 

Sandra Piotrowska, 22 370 52 14, 
sandra@ttcw.it.pl

 

facebook.com/TaiwanTradeCenterWarsaw    

http://warsaw.taiwantrade.com.tw/      

 

Z poważaniem,

Taiwan Trade Center, Warsaw

 

Oficjalne przedstawicielstwo

Taiwan External Trade Development Council (TAITRA)

www.TILS.com.tw

 
(C) Taiwan External Trade Development Council, Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  Powered by
Organized by the Bureau of Foreign Trade (BOFT), Ministry of Economic Affairs of the Republic of China
Implemented by the Taiwan External Trade Development Council (TAITRA)
ul. Emilii Plater 53, 17 piętro,00-113 WarszawaPOLAND
Tel. : +48 (22) 3705210 | Fax : + () | E-mail : warsaw@taitra.org.tw