Strona Główna O nas Mapa witryny  
 

>  Zapraszamy na targi Taipei Cycle 2020, 4-7 marca 2020                >  Podsumowanie Tajwańskiej Misji Handlowej w Warszawie 24.10.2019                >  Podsumowanie Tajwańskiej Misji Handlowej z branży Telekomunikacji, Smart City i Infrastruktury IoT                >  Największe targi IT i spotkanie dla startupów w Azji - Computex Taipei 2019                >  Niezwykle udany debiut polskich startupów w strefie InnoVEX podczas targów Computex Taipei 2018!                 >  Zapraszamy na targi Computex Taipei, 5-9 czerwca 2018, drugie największe na świecie targi branży ICT                >  World Congress on Information Technology - WCIT 2017 Taiwan (10-13 września)                
 

Wiadomości
Zapraszamy na targi Taipei Cycle 2020, 4-7 marca 2020
 
Taiwan Trade Center, Warsaw
2019-11-28
         

Zapraszamy do udziału w targach Taipei Cycle  w dniach 4-7 marca 2020. To najważniejsze w Azji targi B2B skierowane do profesjonalistów z branży rowerowej! Wśród ponad 1250 wystawców znajdą się firmy z różnych stron świata. Potwierdzone zostały już następujące pawilony zagraniczne: europejski (zorganizowany przez CONEBI), japoński, pawilonu włoski i koreański!

Pozycja Tajwanu na światowym rynku rowerowym jest nie do przecenienia – co czyni targi Taipei Cycle wydarzeniem, którego nie można ominąć! Tajwan to nie tylko jeden z głównych ośrodków produkcyjnych rowerów oraz części, ale też centrum innowacji i kreowania nowoczesnych rozwiązań integrujących tradycyjną branżę rowerową z doskonale rozwiniętą na Tajwanie branżą elektroniczną. Tajwan już kolejny rok z rzędu zajmuje drugie miejsce wśród eksporterów rowerów, zaraz po Chinach.

Już po raz kolejny  odbywające się równolegle targi sportowe TaiSPO stworzą razem z Taipei Cycle jedyną w Azji platformę do zakupów wszystkich produktów związanych ze sportem.

Organizator targów przygotował szereg atrakcji:

·         Outdoor Demo - możliwość przetestowania nowych rowerów i pojazdów elektrycznych

·         rozdanie nagród 2020 Taipei Cycle Design & Innovation Awards

·         salon "TAIPEI CYCLE +" -  gdzie będzie można wysłuchać wykładów dotyczących rowerowego stylu życia

·         Międzynarodowe Forum Taipei Cycle - panele dyskusyjne z udziałem światowych ekspertów

Opiekun targów w Polsce: Dorota Kuziów, dorota@ttcw.it.pl, 22 370 52 14

www.taipeicycle.com.tw

 

 
(C) Taiwan External Trade Development Council, Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  Powered by
Organized by the Bureau of Foreign Trade (BOFT), Ministry of Economic Affairs of the Republic of China
Implemented by the Taiwan External Trade Development Council (TAITRA)
ul. Emilii Plater 53, 17 piętro,00-113 WarszawaPOLAND
Tel. : +48 (22) 3705210 | Fax : + () | E-mail : warsaw@taitra.org.tw