Print
Taiwan Trade Center, Warsaw
TAITRA i wystawcy z Tajwanu na targach Kielce Bike-Expo 2017, 21-23 września
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia pawilonu tajwańskiego na targach Kielce Bike-Expo.
 
Taiwan Trade Center, Warsaw
2017-09-12


Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) po raz drugi poprowadzi delegację 9 wiodących firm z Tajwanu na targi Kielce Bike-Expo 2017, 21-23 września. Pawilon Tajwański zlokalizowany będzie w hali D (D8-D12, D31, D37-D42) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Targów Kielce.

 Wystawcy z Tajwanu zaprezentują swoje najnowsze produkty, począwszy od rowerów, kół, części przekładni rowerowych, pedałów, ram i kierownic z włókna węglowego, uchwytów, dzwonków, wsporników siodełka, widelców, okularów przeciwsłonecznych i sportowych, przenośnych foteli dla dzieci, obręczy, kół, hamulców po śruby CNC oraz funkcjonalne tkaniny do wszelkiego rodzaju odzieży sportowej.

 

W ramach Pawilonu Tajwańskiego zaprezentują się następujące firmy:

- ASIA BICYCLE TRADING COMPANY www.abcbike.com.tw (D-12) – firma jest jednym z wiodących dostawców w Azji, ale posiada także doskonały zespół projektantów. Siedziba firmy znajduje się na Tajwanie, a dwa oddziały w Chinach, w Szanghaju i Tianjing. Oferta produktowa firmy obejmuje m.in.: kompletne rowery (SKD/CKD), części rowerowe i akcesoria, takie jak ramy rowerowe, pedały, łańcuchy, widelce.

- BEV INT'L  CORP. www.bev-INTL.com (D-41) – firma powstała w 1993 roku i jest jednym z wiodących producentów części rowerowych w branży. Oferuje produkty najwyższej jakości, w tym ramy rowerowe z włókna węglowego, widelce, uchwyty,  wsporniki siodełka i inne części rowerowe dla klientów i producentów OEM na całym świecie. Wszystkie produkty podlegają ścisłej kontroli jakości, a znakomita reputacja firmy jest tym, co odróżnia ją od konkurencji.

- CKC ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY Co., LTD. www.ckic.com.tw (D-38) – firma opracowała przyjazne dla środowiska materiały kompozytowe (z łusek ryżowych) i stworzyła z nich innowacyjne produkty. Pedał CK-UB2RH, produkowany z łusek ryżowych, zdobył uznanie krytyków i otrzymał nagrodę „Green Award” podczas targów Eurobike w 2016 r.

- HSIN LUNG ACCESSORIES CO., LTD. http://www.satoribikes.com (D-42) – założona w 2001 roku, firma SATORI posiada obecnie wiodący zespół badawczo-rozwojowy, produkcyjny, biznesowy i marketingowy dla czołowych światowych producentów rowerów elektrycznych i sportowych. Producent części rowerowych, taki jak uchwyty, widelce, siodełka czy wsporniki siodełka.

- MAY & JAY CO.,  LTD. www.may-jay.com.tw (D-39) – firma od ponad 25 lat prowadzi na Tajwanie współpracę OEM/ODM i specjalizuje się w produkcji okularów sportowych do unihokeja, squasha, jazdy na rowerze i na nartach oraz okularów motocyklowych. Wszystkie produkty firmy spełniają amerykańskie i europejskie normy CE.

- MEGA PRODUCTIONS CO., LTD. www.PaPaSeat.com (D-11) – proponując innowacyjne siodełko dla dzieci, możliwe do zamontowania do każdego roweru, PaPaSeat wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców, którzy chcą mieć możliwość korzystania z krótkich wypraw rowerowych z dziećmi, np. podczas dojazdów do szkoły, zakupów, odwiedzin u przyjaciół i rodziny, a nawet przy korzystaniu z roweru na wakacjach w innym kraju.

- MTC TEXTILE CO.,  LTD. www.mtctextile.com.tw (D-9) –  producent dzianin i dostawca gotowych tkanin, takich jak siatka poliestrowa lub nylonowa, jersey, trykot, spandex z nylonu, spandex z poliestru, a także tkaniny Jersey High Gauge do produkcji odzieży rowerowej, futbolowej, a także do wszelkiego rodzaju odzieży sportowej. Regularny wystawca na ISPO.

- TENY RIM ENTERPRISE CO., LTD. www.tenyrim.com.tw (D-31) - profesjonalna fabryka, która produkuje odlewane, 6 i 3 szprychowe koła na Tajwanie. Koła odznaczają się doskonałym momentem bezwładności i są dostępne w  wielu kolorach do wyboru, co pozwala w łatwy sposób uatrakcyjnić wygląd roweru.

- XON LTD. www.xonbikes.com (D-8) – firma oferuje pełen wachlarz kolorowych, lekkich i niezawodnych części do modernizacji rowerów, co zwiększa wydajność roweru i pozwala cieszyć się jazdą. Przykładowe produkty firmy: hamulce, tarcze hamulcowe, śruby CNC.

 

Katalog firm dostępny jest pod adresem: https://drive.google.com/file/d/0B5pUkrm-dz57Wlh1cU90aHNzQnM/view?usp=sharing

Serdecznie zapraszamy do pawilonu, aby zapoznać się z innowacyjnymi produktami z Tajwanu.


(C) Taiwan External Trade Development Council, Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  Powered by
ul. Emilii Plater 53, 17 piętro,00-113 WarszawaPOLAND
Tel. : +48 (22) 3705210 | Fax : + () | E-mail : warsaw@taitra.org.tw