Print
Taiwan Trade Center, Warsaw
Tajwańskie Seminarium Rowerowe podczas targów Kielce Bike-Expo 2019 już za nami

20 września Taiwan Trade Center Warsaw zorganizowało seminarium dotyczące tajwańskiego przemysłu rowerowego podczas jubileuszowej X edycji targów rowerowych Kielce Bike-Expo.

 
Taiwan Trade Center, Warsaw
2019-09-25

Do udziału zaproszono ekspertów z branży, którzy podzielili się z słuchaczami swoją wiedzą, doświadczeniem, a także miłymi wspomnieniami związanymi z Tajwanem i targami rowerowymi Taipei Cycle.

Wśród prelegentów znaleźli się:

·         Mateusz Pytko – Kierownik Biura Polskiego Stowarzyszenia Rowerowego,

·         Ireneusz Miśkowiec – dziennikarz branżowego magazynu Veloprofit,

·         Waldemar Chrapek – prezes Merida Polska,

·         Rafał Kuźniar – właściciel firmy Prosport-Group.eu, która jest dystrybutorem wielu marek tajwańskich, w tym TEKTRO

oraz

·         Jasmine Teng – dyrektor Taiwan Trade Center Warsaw.

Seminarium otworzyli: ambasador Tajwanu, Weber V.B. Shih, oraz przewodniczący Tajwańskiej Izby Handlowej w Polsce i właściciel firmy Spectec Trading, Edy Hung.

Licznie zgromadzona publiczność m.in. poznała konkretne dane potwierdzające mocną pozycję Tajwanu na światowym rynku rowerowym, wysłuchała relacji z pierwszej ręki z targów Taipei Cycle 2019, a także dowiedziała się jak wygląda współpraca z tajwańskimi producentami z perspektywy polskiej firmy, oraz jak marka Merida pojawiła się w Polsce. Dodatkowo, dzięki prezentacji przygotowanej przez Polskie Stowarzyszenie Rowerowe, widownia dowiedziała się więcej o inwestycjach i rozwoju polskiej branży rowerowej – co było szczególnie interesujące dla zagranicznych gości uczestniczących w seminarium.

Poza organizacją seminarium drugiego dnia Kielce Bike-Expo, Taiwan Trade Center Warsaw miało na tych targach także swoje stoisko, gdzie przez cały okres trwania targów można było dowiedzieć się więcej o tajwańskim przemyśle rowerowym i działalności TAITRA, a także zagrać w grę planszową o Tajwanie i spróbować tajwańskich przysmaków podczas Happy Hour.(C) Taiwan External Trade Development Council, Wszystkie Prawa Zastrzeżone.  Powered by
ul. Emilii Plater 53, 17 piętro,00-113 WarszawaPOLAND
Tel. : +48 (22) 3705210 | Fax : + () | E-mail : warsaw@taitra.org.tw